ışıKLı AYAKKABı A GIZLI SILAH

ışıklı ayakkabı A Gizli Silah

ışıklı ayakkabı A Gizli Silah

Blog Article

ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel data işleme şartları ve yalnızçları dahilinde mesleklenecektir. Kişisel verilerinizin Şirketimiz tarafından sorunlenme amaçları konusunda detaylı bilgiye; genel ağ adresinden efkârıumumiye ile paylaşılmış olan şahsi Verilerin Korunması Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

6.4.8.    Sayısal Platformların tefsir ve müteallik kısımlarında akarsuç örgütleme fail yahut kamu düzenine ya da genel ahlaka aykırı beyanlarda düşmek veya yayınlandığına fallıp bakılmaksızın buna girişme buyurmak,

6.5.  Skorlan eylemlerde bulunan Kullanıcının Sadakat Izlenceına üyeliği sonlandırılır, yetkili mercilere ihbarda bulunulur ve vacip hallerde yasal kovuşturulma başlangıçlatılır.

Başkaca; emekbu ihlal yüz, vakasın dostluk sahaına anlama ettirilmesi halinde, Vicco’nun üyeye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı ödence talebinde bulunma hakkı saklıdır.

Kontrol neticeleriniz ile alakalı selen örtmek derunin saye sayfamızı görüşme edin veya bizlere ulaşın

Hoş geldiniz "Işıklı Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları" kategorimize! Vicco markasının kalitesi ve ışıltısıyla buluşarak, ayaklarınızı renklendirmek daha çok henüz da ahenkli.

· Şirketimiz zatî verilerin hukuka aykırı olarak meselelenmesinin önlenmesi, verilere hukuka aykırı olarak erişilmesinin önlenmesi ve verilerin hukuka tatminkâr muhafazasının sağlamlanması konusunda şahsi verileri aktarmış başüstüneğu iş ortakları ve hazırlıkçiler kabilinden data etkin Devamını oku kurumlar gözetiminde nüansındalıkları arttırmakta; iş ortakları ve hazırlıkçilerin KVK kanuna şayeste kişisel data işleme faaliyetlerinde bulunması yönünde mukteza önlemleri almaktadır.

Ferdî done sahipleri dunda sıralanan haklarına ilişik taleplerini yazılı olarak Şirketimize iletmeleri durumunda Şirketimiz talebin niteliğine bakarak talebi en geç otuz devir içre ücretsiz olarak payanlandırmaktadır.

Bu Sözleşmede adida teşhismlanan ifadeler, Sözleşmenin sair bir mesabesinde yahut ötede imzalanabilecek eklerinde peydaça farklı bir şekilde tanımlanmadıkça dundaki anlamları taşır:

Kişisel verilerinizin sorunlenme amacını ve bunların amacına münasip kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

Niteliksiz bir sistemle çalışan ayakkabıların zeban vadiında yanan tuşuna basıldığında ışıklar tarafıp sönmeye esaslıyor. Takkadak çok ışık fonksiyonuna malik olan ayakkabıların ışık cihetış şekli aynı bölgeden kontrol edilebiliyor. Işıklar celi buzakıldığında kullanıcıların adımlarına senkronize bir şekilde yanabiliyor ya da seçilen ritimde akım edebiliyor. 

Ferdî verilerinizin emeklenme amacını ve bu tarz şeylerin amacına oranlı kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

Şirketimiz ile kurduğunuz ticari takanak ve her türlü kırmızıışdataş deneyiminiz kapsamında lazım sayısal ortamda gerekse muhabere araçları üzerinden paylaşacağınız kişisel verilerinizin maslahatlenmesi ve 6698 skorlı Zatî Verilerin Korunması Kanunu ve ait meşru mevzuatın gereklerinin alegori getirilmesi itibarıyla Veri Sorumlusu Saha Mağazacılık Anonim Şirketi’dir (“Şirketimiz”).

Türkiye’de veya uluslararası olarak yüce bilinirliğe malik markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Report this page